Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 34. bölüm 3. fragmanı izle: “Kuş ölür sen uçuşu hatırla”
Kara Sevda 34. bölüm 3. fragmanı izle: “Kuş ölür sen uçuşu hatırla”
Kara Sevda 34. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan, Kemal'in yazığı mektubu okuyor ve gözyaşlarına boğuluyor.
Magazin 7 Haziran 2016 - 11:45

Star TV’nin ve ekranların en duygusal dizilerinden biri olan Kara Sevda’nın 34. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan, Kemal’in yazığı mektubu okuyor ve gözyaşlarına boğuluyor. Nihan ise bu olayın ardından Kemal’e adeta yalvarıyor ve “Benden vazgeçme ne olur.” diyor.

 

İŞTE MEKTUPTAKİ O SÖZLER

“Bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen o zaman aç bu mektubu demiştim. Seni bir ömre sığamayacak kadar çok sevdim. Eğer bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen bil ki senden vazgeçmemek için seni seven Kemal’i yok edip bir başkası olmuşumdur. Üzülme… Olsun ‘Kuş ölür sen uçuşunu hatırla’ şairin de dediği gibi”

KARA SEVDA 34. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KEMAL VE ASU SÖZLENİYOR

Nihan'a olan öfkesi hiç dinmeyen Kemal, aile arasında düzenlenen bir törenle Asu ile sözleniyor. Babasının “Seni seven bir kıza söz veriyorsun, artık attığın hiçbir adımda geri dönüş yok, verdiğin sözü unutma oğlum” sözleriyle Kemal söz yüzüğünü takıyor. O anlara şahit olan Nihan ise gözyaşlarına boğuluyor. Yüzük takılırken Nihan ile göz göze gelen Kemal geri adım atacak mı?

 

Kara Sevda 34. bölümü ile 8 Haziran Çarşamba akşamı saat 20.00'de Star TV ekranlarında…

Son güncelleme: 13:15 - 07.06.2016