Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal yasak aşkı öğreniyor!
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal yasak aşkı öğreniyor!
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde kardeşşi Zeynep'in Emir'le yasak aşk yaşadığını öğrenen Kemal, çılgına dönüyor ve soluğu Emir'in yanında alıyor.
Magazin 13 Haziran 2016 - 21:13

Star TV’nin çarşamba günleri yayınlanan ve her bölümü heyecan fırtınası estiren Kara Sevda’nın 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda bu hafta sezon finali yapıyor. Yeni bölümde ise Kemal ile Emir bir kez daha karşı karşıya geliyor.

 

KEMAL YASAK AŞKI ÖĞRENDİ

Bir süredir Zeynep’in hareketlerinden şüphelenen Kemal en sonunda dayanamayarak kardeşinin telefonunu karıştırıyor. Telefonda karşılaştığı tablo sonrası Kemal adeta beyninden vurulmuşa dönüyor; çünkü Emir ile yaşadığı yasak aşkı öğreniyor. Kardeşine bağırıp çağıran Kemal hiç vakit kaybetmeden soluğu Emir’in yanında alıyor. İkili sezon finali öncesi bir kez daha karşı karşıya geliyor. Bakalım bu düellonun kazananı kim olacak? Ozan ise hapishanede kendisine gelen gizli bir belge ile aldatıldığını öğreniyor. Ozan ikilinin dudak dudağa çekilmiş fotoğrafının ardından sinir krizleri geçiriyor.

KEMAL VE NİHAN KILIÇLARINI ÇEKİYOR

Kemal'in Emir'i bitirmek için yaptıklarının ardından bir de Asu ise sözlenmesi Nihan'ı daha da öfkelendiriyor. Nihan Kemal'e “Sen bundan sonra yaşanacakların sonucuna katlanacaksın. Başlattığın yangını sonuna kadar izle” derken Kemal ise “Suçu benim üzerime atarak kendini rahatlatma” diyor ve bulunduğu yeri terk ediyor.

Kara Sevda 35. bölümü ile 15 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…