Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı izle: Kıyamet kopuyor!
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı izle: Kıyamet kopuyor!
Kara Sevda 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Emir ve Zeynep'in yasak aşkı gün yüzüne çıkıyor. Kemal bu durumu öğrenir öğrenmez kardeşinden hesap sorarken Emir'in ise kapısına dayanıyor.
Magazin 14 Haziran 2016 - 16:25

Star TV’de her çarşamba yayınlanan ve heyecanın bir an bile eksik olmadığı Kara Sevda’nın 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Zeynep’in korktuğu başına geliyor. Emir’le olan yasak aşkını abisi Kemal ve eşi Ozan öğreniyor ve kıyamet kopuyor.

KEMAL YASAK AŞKI ÖĞRENDİ

Bir süredir Zeynep'in hareketlerinden şüphelenen Kemal en sonunda dayanamayarak kardeşinin telefonunu karıştırıyor. Telefonda karşılaştığı tablo sonrası Kemal adeta beyninden vurulmuşa dönüyor; çünkü Emir ile yaşadığı yasak aşkı öğreniyor. Kardeşine bağırıp çağıran Kemal hiç vakit kaybetmeden soluğu Emir'in yanında alıyor. İkili sezon finali öncesi bir kez daha karşı karşıya geliyor. Bakalım bu düellonun kazananı kim olacak? Ozan ise hapishanede kendisine gelen gizli bir belge ile aldatıldığını öğreniyor. Ozan ikilinin dudak dudağa çekilmiş fotoğrafının ardından sinir krizleri geçiriyor.

KEMAL VE NİHAN KILIÇLARINI ÇEKİYOR

Kemal’in Emir’i bitirmek için yaptıklarının ardından bir de Asu ise sözlenmesi Nihan’ı daha da öfkelendiriyor. Nihan Kemal’e “Sen bundan sonra yaşanacakların sonucuna katlanacaksın. Başlattığın yangını sonuna kadar izle” derken Kemal ise “Suçu benim üzerime atarak kendini rahatlatma” diyor ve bulunduğu yeri terk ediyor.

Kara Sevda 35. bölümü ile 15 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…