Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 35. bölüm fragmanı izle: Kara Sevda sezon finali yapıyor
Kara Sevda 35. bölüm fragmanı izle: Kara Sevda sezon finali yapıyor
Kara Sevda 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Ozan, Emir ile Zeynep'in ilişki yaşadığını öğreniyor.
Magazin 12 Haziran 2016 - 11:52

Star TV’nin çarşamba günlerine damga vuran dizisi Kara Sevda’nın 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümünün ardından sezon finali yaparken izleyicileri ise muhteşem sahneler bekliyor.

KEMAL VE NİHAN KILIÇLARINI ÇEKİYOR

Kemal’in Emir’i bitirmek için yaptıklarının ardından bir de Asu ise sözlenmesi Nihan’ı daha da öfkelendiriyor. Nihan Kemal’e “Sen bundan sonra yaşanacakların sonucuna katlanacaksın. Başlattığın yangını sonuna kadar izle” derken Kemal ise “Suçu benim üzerime atarak kendini rahatlatma” diyor ve bulunduğu yeri terk ediyor.

OZAN VE KEMAL HER ŞEYİ ÖĞRENDİ

Kemal, kardeşi Zeynep ile Emir’in yasak aşk yaşadığını Zeynep’in telefonunu gizlice karıştırarak öğrenirken Ozan ise hapishanede kendisine gelen gizli bir belge ile öğreniyor. Ozan ikilinin dudak dudağa çekilmiş fotoğrafının ardında sinir krizleri geçiriyor. Zeynep ise Ozan’ın yasak aşkı öğrenmesinin ardından feryat figan ederek Emir’i arıyor. Tüm bu gelişmelerin ardından silahını alan Emir’in ne yapacağı merak ediliyor.

Kara Sevda 35. bölümü ile 15 Haziran Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…