Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 40. bölüm fagmanı izle: Duygusal yakınlaşma
Kara Sevda 40. bölüm fagmanı izle: Duygusal yakınlaşma
Kara Sevda 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Nihan arasındaki yakınlaşma farkı bir boyut kazanıyor.
Magazin 15 Ekim 2016 - 13:02

Star TV’nin çarşamba günleri soluksuz izlenen dizisi Kara Sevda’nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Nihan karşı karşıya geldiklerinde birbirlerine olan özlemlerini dile getiriyorlar. Kemal’in “Sence öyle mi? ‘Unutmak nimettir’ diyorlar” sözlerine Nihan’dan “Sana baktığımda gerçek misin, değil misin anlayamıyorum.” şeklinde karşılık geliyor. Daha sonra Kemal “Ben sırf senin için tüm kalbimi hatırlıyorum.” diyerek duygusal bir konuşma yapıyor.

Kara Sevda 40. bölümü ile 19 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nihan'ın kucağında Deniz'i gören Kemal, geçmişe dair parçaları bir araya getirdiğinde aklında tek bir soru belirir: Deniz, kendi kızı olabilir mi? Kemal'in kalbinin sesinden daha somut bir kanıta ihtiyacı vardır. Emir ise Kemal'in Deniz konusunda şüphelendiğini anladığında, gerçeği gizlemek için bütün silahlarını kuşanır.

Nihan, Kemal ile Emir'in Deniz üstünden başlayacağı savaşa karşı kendi tedbirlerini alır. Bir anne olarak, evladının zarar görmemesi için bıçak sırtı kararlar verir. Çok riskli bir ittifak kurar. Bu ittifak, Kemal ile Emir arasındaki dengeyi tamamen değiştirecektir.

Öte yandan Kemal, Emir'le hala görüştüğünü anladığı Zeynep'in karşısına çıkmak için baba evine gider ve sürpriz bir şekilde Ozan'dan geriye kalan mektubu bulur. Mektupta yazanlar, Ozan'ın intiharını Kemal'in gözünde ilk kez şüpheli hale getirir.

Nihan'dan bir çocuğu olabilme ihtimali Kemal'in geleceğe dair bütün kararlarını askıya almasına neden olur. Asu ise Kemal'i köşeye sıkıştırmak için ailesini yanına çeker. Gecenin sonunda Kemal ve Asu'yu büyük bir yüzleşme beklemektedir.

Kemal gerçekleri ortaya çıkaracak planını harekete geçirir. Leyla'nın düzenlediği kermeste Kemal bütün engellemelere rağmen kızıyla ilgili “gerçeğe” doğru ilerleyecektir.