Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 42. bölüm fragmanı izle: Emir neden çıldırdı?
Kara Sevda 42. bölüm fragmanı izle: Emir neden çıldırdı?
Kara Sevda 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan ve Kemal'i gizlice buluşturan kişi Emir çıkıyor.
Magazin 31 Ekim 2016 - 11:28

Star TV’nin çarşamba günleri soluksuz izlenen dizisi Kara Sevda’nın 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan ve Kemal’i gizemli bir şekilde buluşturan kişinin Emir olduğu ortaya çıkıyor. Peki, Emir bunu neden yaptı? Öte yandan Kemal’in bir sözü Emir’i çıldırtmaya yetti. Emir’i çıldırtan söz neydi?

Kara Sevda 42. bölümü ile 2 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal'in telefonda dinlediği kayıt, Ozan’ın ölümünün intihar değil, cinayet olduğunu anlamasını sağlar. Artık bu gerçeği ortaya çıkarmak, Nihan'a ve vicdanına karşı borcudur. Kemal'in ilk hareket noktası, mecburi bir sebepten ötürü Zeynep olur. Zeynep'in kendine sakladığı gerçekler üstüne basılmayı bekleyen bir mayın kadar tehlikelidir. Diğer tarafta Emir, Kemal'in kayıtlara ulaştığından habersiz, dikkatinin hala Ozan'ın üstünde olduğunu anladığında, daha sert hamlelere hazırlanır.

Kozcuoğlu şirketler grubuna ait hisselerin Nihan’a devredilmesinden rahatsız olan Galip, Emir’in gözünü açmak için Nihan'a tuzak kurar. Nihan bu tuzağa düştüğünde ilk sınavını Emir'den önce, Kemal'e ve kalbine karşı verecektir. Kemal ise Nihan'a yaklaştıkça, Asu'yla ilişkisi gözünde daha bulanıklaşmaya başlar.

Kemal, Ozan'ı zehirleten kişinin peşine düştüğünde, Emir de geçmişe dönük bir operasyon başlatmıştır. Bu sırada Kemal'in araştırması beklenmedik bir anda, sürpriz bir isimle düğümlenir. Kemal bu ismi aştığında, önündeki duvar kalkacak ve gerçeğe yaklaşacaktır.

Nihan, Eda ile eğlenmek için dışarı çıktığında, geçmişi her adımda Nihan'a, Kemal'i ve aşkını hatırlatır. O akşam, Kemal'le Nihan'ı kalplerinin sesi aynı yerde buluşturur. Savunmasız olarak karşı karşıya geldiklerinde, ikisi de kalplerine attıkları mührü dillendirecektir: “sonsuza kadar”

Kemal ile Emir, Ozan'ın öldürülmesine dair son hamlelerini yaptığında, görünen bütün gerçekler anlamını değiştirecektir.