Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 43. bölüm 2. fragmanı izle: Tufan dükkanı kundakladı
Kara Sevda 43. bölüm 2. fragmanı izle: Tufan dükkanı kundakladı
Kara Sevda 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Tufan, Emir'den gelen talimatla Kemal'in babasının dükkanını kundaklıyor.
Magazin 7 Kasım 2016 - 14:43

Star TV’nin çarşamba günleri heyecanı tavan yaptıran dizisi Kara Sevda’nın 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal’in Nihan’la yakınlaşmasına sinir Olan Emir, ilk önce Kemal’in annesiyle konuşarak oğlunun Nihan’dan uzak durmasını söylerken daha sonra Kemal’in babasının dükkanını kundaklatıyor.

Kara Sevda 42. bölümü ile 9 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…
İLGİLİ HABERKara Sevda 43. bölüm fragmanı izle: Kemal'in eline geçen büyük kozKara Sevda 43. bölüm fragmanı izle: Kemal’in eline geçen büyük koz

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal, Ozan'ı zehirleyeni ararken son nokta olarak karşısında Nihan'ı bulunca büyük bir şok yaşar. Nihan açıklama yapacakken, bu buluşmanın esas sorumlusu olan kişi içeri girer; Emir. Emir, Kemal'in bütün araştırmasını takip etmiştir, Nihan'ı da oraya özellikle çağırmıştır ve şimdi de istediği cevabı ona gönüllü olarak verir. Ozan'ın zehirlenme sebebini ve sorumlusunu. Kemal, çok şaşkındır. Nihan, Kemal'in bu meseleyi kurcalamasından çok rahatsız olur ve Kemal'e kendilerini rahat bırakmasını söyler fakat Nihan'ın içine başka bir kurt düşmüştür… Bu da Kemal'in gerçekte şüphe oluşturacak başka şeyler bulmuş olabileceğidir. Kemal'in karşısına tekrar çıkmanın bir yolunu bulacaktır.

Kemal, Ozan'ın zehirlenmesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra, Emir'in de hesap edemeyeceği başka bir noktadan araştırmasına devam eder ve bir adım daha ileri gider. Nihan'ın bu konuya uzak kalamayacağının bilincindedir. Nihan, bazı ipuçlarını takip ettiğinde Ozan'la ilgili bir gerçekle sarsılır.

Kemal, aynı zamanda, Emir'e bu araştırmanın bilgisini uçuran bir köstebek olduğundan çok emindir. Bu köstebeğin kim olduğunu bulmak da Kemal'in diğer işidir.

Asu, Galip'in teklifini düşünürken, başka bir planla ailenin içine düşmeye kararlıdır.

Vildan, Nihan'ın defterini bulur ve bir vicdani hesaplaşmanın içine çekilir. Bu defterde yazanları Kemal'in bilmesi gerektiği gerçeği, Vildan'ın kalbini kurcalamaya başlar.

Kemal ve Emir arasındaki kıran kırana savaş şiddetlenir. Kemal, Emir'in “her şeyi”ni alacağı savaşında bir adım ileri gider ve içinde Nihan'ın da olduğu büyük bir oyun kurar. Bu oyun, hem Emir'in hem Nihan'ın hem de bütün bir gidişatın dengesini değiştirecektir. Emir, çok sarsıcı bir deneyim yaşarken, Kemal, iki kişiye hayatının dersini verir. Mesele, o kişiden birinin Nihan olup olmadığıdır…