Reklamsız Sözcü

Kara Sevda 43. bölüm fragmanı izle: Kemal’in eline geçen büyük koz

Kara Sevda 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde kızının artık mutluluğunu isteyen Vildan gizlice Nihan'ın odasına giriyor ve gizli defteri Kemal'e gönderiyor.
12:094 Kasım 2016
Kara Sevda 43. bölüm fragmanı izle: Kemal’in eline geçen büyük koz
Kara Sevda 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde kızının artık mutluluğunu isteyen Vildan gizlice Nihan'ın odasına giriyor ve gizli defteri Kemal'e gönderiyor.

Her hafta sabırsızlıkla beklenen Kara Sevda dizisinin 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan’ın odasına gizlice giren Vildan, kızının defterini okuyup Kemal’e gönderiyor. Annesinin yaptığı bu hareketin ardından Nihan şoke oluyor. Eline geçen defteri okuyan Kemal’in eline ise çok büyük kozlar geçiyor.

KARA SEVDA 43. BÖLÜM FRAGMANI

Kara Sevda 43. bölümü ile 9 Ekim Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal, Ozan'ı zehirleyeni ararken son nokta olarak karşısında Nihan'ı bulunca büyük bir şok yaşar. Nihan açıklama yapacakken, bu buluşmanın esas sorumlusu olan kişi içeri girer; Emir. Emir, Kemal'in bütün araştırmasını takip etmiştir, Nihan'ı da oraya özellikle çağırmıştır ve şimdi de istediği cevabı ona gönüllü olarak verir. Ozan'ın zehirlenme sebebini ve sorumlusunu. Kemal, çok şaşkındır. Nihan, Kemal'in bu meseleyi kurcalamasından çok rahatsız olur ve Kemal'e kendilerini rahat bırakmasını söyler fakat Nihan'ın içine başka bir kurt düşmüştür… Bu da Kemal'in gerçekte şüphe oluşturacak başka şeyler bulmuş olabileceğidir. Kemal'in karşısına tekrar çıkmanın bir yolunu bulacaktır.

Kemal, Ozan'ın zehirlenmesiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra, Emir'in de hesap edemeyeceği başka bir noktadan araştırmasına devam eder ve bir adım daha ileri gider. Nihan'ın bu konuya uzak kalamayacağının bilincindedir. Nihan, bazı ipuçlarını takip ettiğinde Ozan'la ilgili bir gerçekle sarsılır.

Kemal, aynı zamanda, Emir'e bu araştırmanın bilgisini uçuran bir köstebek olduğundan çok emindir. Bu köstebeğin kim olduğunu bulmak da Kemal'in diğer işidir.

Asu, Galip'in teklifini düşünürken, başka bir planla ailenin içine düşmeye kararlıdır.

Vildan, Nihan'ın defterini bulur ve bir vicdani hesaplaşmanın içine çekilir. Bu defterde yazanları Kemal'in bilmesi gerektiği gerçeği, Vildan'ın kalbini kurcalamaya başlar.

Kemal ve Emir arasındaki kıran kırana savaş şiddetlenir. Kemal, Emir'in “her şeyi”ni alacağı savaşında bir adım ileri gider ve içinde Nihan'ın da olduğu büyük bir oyun kurar. Bu oyun, hem Emir'in hem Nihan'ın hem de bütün bir gidişatın dengesini değiştirecektir. Emir, çok sarsıcı bir deneyim yaşarken, Kemal, iki kişiye hayatının dersini verir. Mesele, o kişiden birinin Nihan olup olmadığıdır…

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp