Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 45. bölüm fragmanı izle: Kemal ve Nihan yine yol ayrımında
Kara Sevda 45. bölüm fragmanı izle: Kemal ve Nihan yine yol ayrımında
Kara Sevda 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde güzel bir gün geçiren Kemal ve Nihan yine yol ayrımına geliyor.
Magazin 17 Kasım 2016 - 15:12

Star TV’nin çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kara Sevda’nın 45. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Deniz, Nihan ve Kemal çok güzel bir gün geçirip tam bir aile saadeti yaşarken yine Emir faktörü devreye giriyor. İkili yine yol ayrımına geliyor. Nihan bu ilişkinin bittiğini söylerken Kemal hiçbir zaman sevdiği kadından vazgeçmeyeceğini söylüyor.

Kara Sevda 45. bölümü ile 23 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal ve Nihan, Ozan'ın ölümünün bir cinayet olduğunu kesinleştirmiştir. Ama ortada bir sorun vardır. Kemal'le Nihan'ın ulaşabildiği bu bilgi, yetkili makamlardan nasıl gizlenmiştir? Kemal bu sorunun üstüne gitmeye karar verdiğinde, Nihan'a da Müjgan'ın ortaya çıkarılışının haberi gelir. Nihan Kemal'le çok gizli bir araştırma yürütürken, Kemal'in Emir'le olan savaşını büyütmesine kızar. Kemal için ise Ozan'ın cinayeti ve Emir'le savaşı ayrı iki cephedir. Nihan ile Kemal'in arasındaki ilk çatışma buradan alevlenir.

Emir ise ilk kez Kemal'in attığı golün acısını çıkarmak yerine etrafını saran ateş çemberinden kurtulmaya çalışır. Galip Kozcuoğlu'nun gözaltına alınmasıyla başlayan süreç, Kozcuoğlu holdingi de etkisine alır. Emir birden fazla cepheyi kontrol altında tutmaya çalışırken, Kemal'in elinde tuttuğu çok önemli bir bilgi daha vardır. Kemal'in işaret fişeğiyle, Emir, annesi Müjgan'a dair bilmediği hayati sırrın peşine düşer.

Kemal, Hakan'dan Ozan cinayetiyle ilgili yardım istemek için karşısına çıkar. Hakan, Emir ve Kemal arasında önemli bir sınav vermek zorunda kalır. Nihan ve Kemal'in birlikte kuracakları oyun, Emir'in sakladığı büyük bir gerçeği hedef alacaktır.

Nihan ve Kemal, Leyla'nın evinde bir araya gelir. O gece hissettikleri, Kemal'i Asu'yla evlilik kararını sorgulamaya iter. Nihan ise Kemal'le birbirlerine değdikçe işlerin sarpa saracağının farkındadır. Nihan Kemal'den kaçar, Kemal vazgeçmez. Nihan'ın üstüne gittiğinde Nihan'ın kendine sakladığı sırlardan biri gün yüzüne çıkar. Tünelin ucundaki ışığı gören Kemal için Nihan'a sımsıkı tutunmaktan başka bir yol yoktur.