Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kara Sevda 46. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal ile Nihan yakalanacak mı?
Kara Sevda 46. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal ile Nihan yakalanacak mı?
Kara Sevda 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan'ın akıbeti ne olacak? Kemal, Nihan'ı kurtarabilecek mi?
Magazin 28 Kasım 2016 - 13:00

Star TV’nin çarşamba günleri beğeniyle izlenen dizisi Kara Sevda’nın 46. bölüm fragmanı 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Nihan’la Kemal polisten kaçmak için hurdalık alanda saklanıyorlar.  Bakalım ikili yakalanacak mı?

Nihan soğuk depoda rehin tutuluyor. Kemal birçok badire atlatarak sonunda Nihan’a ulaşıyor fakat genç kadın bilincini kaybetmiş şekilde yerde yatıyor. Onu hayata döndürmeye çalışan Kemal bakalım başarılı olabilecek mi?

Kara Sevda 46. bölümü ile 30 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bir sırrın daha hükmü bozulmuş, Kemal, Nihan'ın Emir'in yanında neden kaldığına dair bir gerçeği öğrenmiştir. Nihan'ın Emir'e duyduğu nefret ve intikam hissi, Kemal'in kara sevdasının umududur. Artık vazgeçmek yoktur. Kemal, hikayelerinin mutlu sonla biteceği gün gelene kadar, Nihan'ın direncine rağmen savaşacaktır. Nihan ise korkularını ve Emir tehdidini bir kenara bırakıp, çok istemesine rağmen, aşkın kollarına kendini bırakamaz. Doğru zaman gelmeden atacağı her adım, Deniz'i tehlikeye atacaktır.

Asu, Kemal'i ayrılık kararından döndürmek için tüm yolları dener. Bu yoldaki gizli ‘'destekçisi'' Emir gibi gözükse de; Emir'in Kemal'le ilgili başka planları vardır. Kemal'in Ozan'ın cinayetini çözmeye çalışıyor olması, Emir'in hayatını altüst edebilecek kudrette bir sonuca gebedir. Emir bu riski asla göze almaz. Kemal'i yolundan tamamen çıkarmak için eli yükseltir. Kemal'in cinayetten hüküm giymesini sağlayacak şeytani bir plan kurar.

Nihan kendi yöntemleriyle Ozan'ın katilinin izini sürer. Kemal ise Ayhan'la kurduğu işbirliği sayesinde cinayet sırrında kendisini Emir'e götürecek en sağlam bağı ele geçirir. Öte yandan Ayhan, Galip Kozcuoğlu'nun intikam oyununda gafil avlanır. Leyla ile Ayhan birlikteliği ilk sınavını bu oyuna karşı verecektir.

Nihan Kemal'den uzakta durmaya çalışsa da, kalbinin çizdiği rotayı takip ettiğinde, Kemal'i karşısında bulur. İçten içe, engel olamadığı bir mutlulukla Kemal'e yakalanır.

Yeni gün iki kara sevdalı için tehlikelerle dolu başlar. Kemal kendisini bekleyen tuzağa adım adım ilerlerken; Nihan, Emir'in saklamaya çalıştığı gerçeklere tahminden fazla yaklaşır.

Emir, kurduğu kapana Kemal'in düşmesini beklerken, Nihan'ın imdat çığlığı Kemal'e kadar ulaşacaktır.

Son güncelleme: 16:19 - 28.11.2016