Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Karagül 125. yeni bölüm izle – Karagül bitiyor mu? (Final bölümü izle)
Karagül 125. yeni bölüm izle – Karagül bitiyor mu? (Final bölümü izle)
Karagül 125. bölümü ile bu akaşam ekranlara veda edecek. Karagül son bölümde izleyenlerin yüreklerini dağlayan sahneler yaşanıyor.
Magazin 10 Haziran 2016 - 15:41

FOX TV’nin ekranlara kilitleyen dizisi Karagül, 125. bölümü ile final yapıyor. Karagül dizisi bu akşam 125. bölümde izleyenlerini üzecek.

 

Karagül 125. bölümde, Kendal'ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bugüne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

Karagül 125. bölümde Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru’ya “Anne” diyebilecek mi? Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?

KARAGÜL EKİBİNDEN VEDA MESAJI

“Karagül ekibi olarak 4 sezon boyunca sizlere elimiz erdiği, gücümüz yettiğince bir hikaye anlatmaya çalıştık… Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse birebir olumlu veya olumsuz bir çok eleştiri ve övgü aldık… Hepsini de aldık başımızın üzerine koyduk… Biz hikayemizi ve izleyicimizi çok sevdik… “Hikaye anlatanın değil dinleyenindir….” diyoruz… Hikayemize ve hikayenize sahip çıktığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz…”