Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardashian, Victoria’nın meşhur bacak açma pozunu taklit etti
Kardashian, Victoria’nın meşhur bacak açma pozunu taklit etti
Spice Girls grubuyla birlikte tanıdığımız ve sonrasında David Beckham'la evlenerek kendisine yepyeni bir yol çizen Victoria Beckham kendisine has hareketleriyle pek çok ünlü tarafından taklit ediliyor.
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 29 Eylül 2017 - 08:38

Victoria’yı taklit eden son isimse sevgilisi Younes Bendjima (24) Paris Saint- Germain futbol takımında oynayan Kourtney Kardashian (38) oldu. Adeta Victoria’nın imzası haline gelen ve bacağını doksan derecelik bir açıyla havaya kaldırdığı pozunu yeniden yapan Kardashian bu karenin altına ‘Victoria seni sonra arayacağım, futbol maçından yeni döndüm’ şeklinde bir not düştü.

kourtney-ic

Kendi kocası da bir dönem Paris Saint-Germain’de oynayan Victoria Beckham bu esprili paylaşımı ıskalamadı ve o da meşhur pozunu yeniden vererek altına da ‘Hemen arkandayım’ notunu düştü.

victoria-4

BACAK AÇMA POZU VICTORIA’NIN İMZASI

Genç yaşta aldığı bale eğitimlerinin bir sonucu olarak Victoria Beckham bacağını neredeyse doksan derece açarak verdiği bu pozla sosyal medyada çok sayıda paylaşımda bulundu. Kısa bir süre sonra adeta imzası haline gelen bu pozu hesabından paylaşmaya başlayan Victoria’nın bu pozla göründüğü çok sayıda karesi var.

victoria-1victoria-2victoria-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.