Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kate Middleton hakkında bilinmeyenler
Kate Middleton hakkında bilinmeyenler
Kraliçe 2. Elizabeth'i uykusuz bırakan Cambridge Düşesi Middleton olayları ve hakkında bilinmeyenler.
Magazin 17 Kasım 2016 - 14:49

İngiliz Kraliyet ailesinin sen sevilen üyesi olarak bilinen Kate Middleton, aslında pek de göründüğü gibi değilmiş! İşte Kraliçe 2. Elizabeth’i uykusuz bırakan Cambridge Düşesi Middleton olayları ve hakkında bilinmeyenler.

dukduses
Katıldığı davetlerde giydiği kıyafetlerle dikkat çeken Middleton, giydiklerini bir süre sonra yeniden giyiyor. Ancak bu durum Saray içerisinde pek de hoş karşılanmıyor.

Her zaman tutumluluğuyla adından söz ettiren Kate Middleton’ın duyunca oldukça şaşırtan harcamaları da yok değil. Örneğin kocası ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı Kensington Sarayı’nın tadilatı için 5.9 milyon dolar harcamış.

duses1

Kate Middleton’ın aksanının Saray’ı rahatsız etmesi, Prens William ile evlenmeden önce konuşma koçu Anthony Gordon Lennox’dan özel dersler almasına neden olmuş.

kate

Bilindiği gibi Kraliçe Prens William ile Kate Middleton’a kır evi Anmer Hall’u hediye etmişti. Ancak çift, buranın restorasyonu için de tam 2 milyon dolar harcamış. Bu harcamanın bir kısmı ise sadece evin bahçesine eklenen tenis kortu için yapılmış.

Kate Middleton ne yaparsa yapsın, Saray’da özellikle de Kraliçe tarafından ‘evlilik sayesinde toplumsal statü basamaklarını tırmanan sıradan bir genç kadın’ imajından sıyrılamıyor. Durum böyle olunca Kraliçe, torunu Prens William’ın; halktan bir kız ile evlenmesi üzerine yeni protokol kuralları bile yarattı.
Onlardan bir tanesi de doğuştan prenses olanlar ile arasındaki fark.. Kraliçe, her zaman bu farkı hatırlatarak torunları Prenses Beatrice ve Prenses Eugenie’nin yanında bile Kate Middleton’ın uyması gereken protokol kuralları bulunuyormuş.
kate-middleton

Kıyafetleriyle basını her zaman meşgul eden Kate Middleton, bundan birkaç sene önce çıktığı basın gezisinde seçtiği kıyafet yüzünden zor anlar yaşayınca Saray’ın da huzurunu kaçırmıştı. Rüzgarın azizliğine uğramasının yanı sıra elbise seçimi hala orta sınıf geçmişinin alışkanlıklarını takip edince, Kraliçe bu kez elbiselerine de el attı. Middleton’ın giyeceği tarz ve etek boyları yeniden belirlendi. Gardrobunun seçiminde Kraliçe’nin görevlendirdiği bir danışman yer almaya başladı.

kate2İLGİLİ HABERCambridge Düşesi Kate Middleton, yırtmacıyla dikkat çektiCambridge Düşesi Kate Middleton, yırtmacıyla dikkat çekti

İLGİLİ HABERKate Middleton görüntüsüyle büyük beğeni topladıKate Middleton görüntüsüyle büyük beğeni topladı