Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Katie Holmes ve Jamie Foxx üç yıldır birlikteymiş
Katie Holmes ve Jamie Foxx üç yıldır birlikteymiş
Dünyanın en dikkat çekici boşanmalarından olan Katie Holmes ve Tom Cruise ilişkisi halen kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.
Magazin 23 Haziran 2016 - 15:43

İkili bundan yaklaşık dört yıl önce 2012 yılında ayrılmıştı. Tom Cruise’la boşanmalarının ardından adı hiçbir aşk dedikodusuna karışmayan ve özel hayatına bir hayli dikkat eden oyuncu Katie Holmes’un üç yıldır aktör Jamie Foxx’la birlikte olduğu ortaya çıktı. Boşandıktan bir yıl sonra Foxx’la birlikte olmaya başlayan güzel oyuncu, eski eş Tom Cruise’un bu ilişkiye nasıl tepki vereceğini bilemediği için ilişkisini sır olarak tutuyordu.

FOXX’UN YAKIN ARKADAŞI AÇIKLADI

37 yaşındaki ünlü oyuncu Katie Holmes’un üç yıldır ünlü aktör Jamie Foxx’la birlikte olduğu iddiaları doğruluk kazandı. Foxx’un yakın arkadaşı, Real Houseviwes of Atlanta şovunun yıldızlarından Claudia Jordan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda, Foxx’la hiç beraber olup olmadıkları sorulduğunda şu yanıtı verdi: ‘Jamie benim çok yakın arkadaşım, onunla hiç beraber olmadık. O zaten Katie’yle (Holmes) çok mutlu’.