Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Katy Perry itiraf etti: ‘İlk kez altıncı sınıfta öpüştüm’
Katy Perry itiraf etti: ‘İlk kez altıncı sınıfta öpüştüm’
Amerikalı şarkıcı Katy Perry 'W Magazine’e verdiği röportajda, özel hayatıyla alakalı yıllarca sakladığı bir pişmanlık hikâyesini paylaştı.
Magazin 12 Ağustos 2017 - 20:32

Ünlü şarkıcı Katy Perry verdiği bir röportajda annesine söz verdiği halde onun sözünü dinlemediğini açıkladı. Derginin eylül sayısı için objektif karşısına geçen Perry, ilk öpücüğünün romantik olmadığını dile getirerek, “İlk kez altıncı sınıfta öpüştüm. O dönem katıldığım bir partide şişe çevirmece oynanıyordu. Sıra bana geldi, şişeyi çevirdim ve ağzımda bir ıslaklık hissettim. Altıncı sınıftayken öpüşmenin estetik bir tarafı olmuyor” şeklinde konuştu. Perry, bu öpüşme sonrası midesinin bulandığını, öpüştüğü çocuk içinse “Ağzı ıslak balık ağzı gibiydi” yorumunu yaptı. Şimdilerde 30’lu yaşların keyfini çıkardığını söyleyen şarkıcı, “20'li yaşlara dönmem için dünyaları verseniz, istemem. Kalbimi, aklımı, ruhumu ve vücudumu bugünlere hazırlamak için çok çalıştım. Mutluluğu bulmam kolay olmadı ve şimdilerde bunun karşılığını almaya başladım” diye konuştu.

 

 

Son güncelleme: 20:35 - 12.08.2017