Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra ve geçmişteki aşk yaşantısı hakkında konuştu
Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra ve geçmişteki aşk yaşantısı hakkında konuştu
Bir şov programına katılan Kaya Çilingiroğlu, özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Magazin 4 Mayıs 2016 - 07:57

Emre Saygı'nın sunduğu ‘Hadi Be'nin konuğu, Kaya Çilingiroğlu oldu. Kızı Zehra ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Kaya Çilingiroğlu şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

ZEHRA OYUNCU OLSUN

Kızı Zehra'nın oyuncu olmayı istemesi takdirde buna destek vereceğini belirten Kaya Çilingiroğlu “Zehra'nın oyuncu olmasını isterim ve bundan keyif alırım. Annesinin mesleğini kadar güzel bir meslek mi var? Belki bundan 30 ya da kırk yıl önce sanatçıya iyi gözle bakılmazdı. Ama şimdi insanlar sanatçı olmak için yırtınıyorlar. O dönemde sanatçılara kötü bir kişilik gibi bakılırdı. Geçmişte baktığında tüccarda sevilen bir şey değildi. Herkes kızını ya memura ya da askere vermek isterdi. Ticaret yapmak ayıptı. Şimdi öyle değil ama. Zehra oynadığı reklam filminde çok da başarılıydı. Annesinden çok da iyiydi. Bunu annesine de söylüyorum. Annesi Türkiye'nin gelmiş geçmiş oyuncusu. Onun tartışılacak bir tarafı yok. Zehra'nın ilk tecrübesi olmasına rağmen çok doğal ve çok iyi oynadı. Ya sporcu olmasını ya da oyuncu olmasını isterim ve desteklerim. Bu ikisi dünyanın en güzel meslekleri. Seviliyorsun, sayılıyorsun. Her yerde hürmet görüyorsun. Üstüne bir de kamyon dolusu para alıyorsun” dedi.

 

Kaya Çilingiroğlu

PARAYI BİZDEN ALIYORSUN

Kızı Zehra'yı büyütürken bir strateji belirlemediklerini belirten Kaya Çilingiroğlu “ Zehra'yı büyütürken hiç bir strateji belirlemedik. Sadece bizden hiç bir şeyi gizlemesin istedik. O da sağ olsun gizlemedi. Zehra meşhur anne ve babanın çocuğu olarak son derece terbiyeli, kendini bilen ve etrafına karşı saygılı bir çocuk. Hülya'yla ayrıldığımızda Zehra daha 7 yaşındaydı. Kendimden çok annesini tebrik ve teşekkür ediyorum. Çocuğumu çok iyi büyüttü ve terbiye verdi. Zehra'ya hayatımda iki kez kızmışımdır. Bir kere yalan söylemiştir, bir de gece gizlice bir bara gitti. Bunun haricinde Zehra'ya sesimi yükseltmemişimdir. Şimdi Zehra, ‘18 yaşına girdim, istediğimi yapabilir miyim?' diyor. Ben de yapamazsın çünkü parayı bizden alıyorsun diyorum” dedi.

PİŞMANLIKLARIM TECRUBE OLDU

Hayatında pişman olduğu şeyler yaptığını ve çapkın bir adam olmadığını belirten Kaya Çilingiroğlu “Geçmişe dönemeyeceğimiz için biraz saçma bir soru oluyor. Pişman olduğum şeyler var mı? Hep şöyle söylerim. Pişman olacak yüzlerce şey yaptım. Dolayısıyla hangisinden pişman olayım. Ama ben yaptım, ben yaşadım, ben tercih ettim. Geriye bunlar bana bana tecrübe olarak döndüm. Bundan da hiç bir zaman da rahatsızlık duymuyorum. Hep evliydim, hep sevgilim de vardı bekar olduğum dönemler. Uzun süreli ilişkilerim oldu. Einstein'ın İzafiyet Teorisi var. Sana göre çapkın bana göre değil. Kişiye göre değişiyor” dedi.