Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kayahan’ın en çok istediği şey…
Kayahan’ın en çok istediği şey…
Sevgililer Günü’nde Günay Restoran’da sahne alan Nilüfer, bir dönem küs kaldığı Kayahan hakkında konuştu.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Şubat 2016 - 10:00

Kırmızı sahne kıyafeti ile sevenlerinin karşısına çıkan Nilüfer, geçmişten günümüze kadar gelen en sevilen aşk şarkılarını seslendirdi. Repertuarında, ‘' Çok Uzaklarda'', ‘'Böyle Ayrılık Olmaz'', ‘' İntizar'' gibi şarkılara yer verirken sıra ‘' Büyük Aşkım'' isimli Kayahan şarkısına geldiğinde ; ‘'Ne yazık ki çok erken kaybettik onu, nurlar içinde yatsın Dünya var olduğu müddetçe bu şarkılar var olacak.

Foto: Emre Çevik
En çok istediği şey şarkıların en güzelini yapmaktı, sizlere sevdirebilmekti, bunu da başarabildi sanıyorum… ‘' diyerek kısa süre önce kaybettiğimiz usta yorumcu ve besteci Kayahan'ı Günay sahnesinde andı.

ÇOCUKKEN BİRLİKTE SÖYLERDİK

Programının ikinci yarısında kendisini dinlemeye gelen konuklar arasında bulunan şarkıcı Yeliz'i sahneye davet eden Nilüfer, Yeliz'in ‘' Çocukken birlikte şarkılar söylerdik, benim meşhur olmamın sahneye çıkmamın en büyük nedeni Nilüfer'dir'' diyerek şarkısını seslendirdi.

Foto: Emre Çevik
Günay Restoran'daki konuklarına unutulmaz bir gece yaşatan Nilüfer, programını ‘' Boş Vermişim'' isimli sevilen şarkısı ile sonlandırdı.