Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kayınbaba Acun
Kayınbaba Acun
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın kızı Burcu Ilıcalı’nın düğün törenine ünlüler akın etti. Önceki akşam Swissotel’de gerçekleşen nikah törenine 700 davetli katıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Eylül 2016 - 23:30

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ'dan olan 24 yaşındaki kızı Banu Ilıcalı'nın hayatını Efe Ceyhun'la birleştirdiği törene Mustafa Ilıcalı, Fatih Terim, Hadise, Mustafa – Emina Sandal, Tülin Şahin – Memet Özer, Ali Taran – Beyza Karaoğlan, Alp Kırşan, Aslı – Metin Şen, Burcu Esmersoy gibi ünlü isimler katıldı.

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, “Allah şimdiden mesut etsin. Acun da kayınbabalığa hazırlansın” dedi.

MAFYA ÜYESİ HADİSE!

Düğüne kardeşleri Hülya ve Derya Açıkgöz ile birlikte katılan Hadise çifte mutluluklar dilerken, “Hayalimde aksiyon sahneleriyle dolu bir sinema filminde oynamak var” açıklamasıyla damga vurdu. Şarkıcı, “Yakında beni mafya üyesi Hadise olarak görürseniz şaşırmayın” dedi.

acun-emr_2456acun-asli-metin-sen-2acun-emr_2474acun-emr_2442Ali Taran, geçen mart ayında evlendiği Beyza Karaoğlu ile el ele geldi.acun-emr_2478