Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kayıtdışı 2. bölüm fragmanı çıktı mı? – Zeynep ölecek mi? Kayıtdışı 1. bölümde neler oldu?
Kayıtdışı 2. bölüm fragmanı çıktı mı? – Zeynep ölecek mi? Kayıtdışı 1. bölümde neler oldu?
Aksiyon dolu yeni dizi Kayıtdışı ilk bölümüyle dün akşam yayın hayatına başladı. Kayıtdışı dizisinin ilk bölümü izleyiciler tarafından merakla izlenirken sürpriz sonla biten ilk bölüm sonrası Kayıtdışı 2. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Kayıtdışı'nın birinci bölümünü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler ise ilk bölüme dair aramalar yapıyorlar...
Magazin 19 Eylül 2017 - 08:33

Yeni yayın sezonunun yeni yapımlarından Kayıtdışı dün akşam ekrana geldi. Kayıtdışı 1. bölümde Ali Kemal ve Zeynep arasındaki gelişmeler izleyiciyi heyecanlandırdı. İkinci bölüme dair detaylar merak edilirken, Kayıtdışı 2. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Aşağıdaki link üzerinden Kayıtdışı’nın birinci bölümünü izleyebilirsiniz, ikinci bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlandıktan sonra haberimizden 2. bölüm fragmanına da ulaşabilirsiniz.

KAYITDIŞI DİZİSİ 1. BÖLÜM İZLE

KAYITDIŞI’NIN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLDU

KAYITDIŞI DİZİ KONUSU

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir macera ve harika bir kadro. Çok farklı bir proje ile seyirci karşısına çıkacağımız günü heyecanla bekliyorum. Ekranı çok özledim ve bu özlemin dinmesine çok az bir zaman kaldı.” diyerek heyecanını dile getirdi.
Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti. “Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” diyerek duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıktı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.