Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İşte Kayıtdışı’nın oyuncuları ve konusu…. Kayıtdışı 3. bölümde neler olacak?
İşte Kayıtdışı’nın oyuncuları ve konusu…. Kayıtdışı 3. bölümde neler olacak?
Yeni dizi Kayıtdışı'nın oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor. Kayıtdışı'nın 2. bölümü geçtiğimiz pazartesi ekrana geldi ve izleyicinin ilgisini topladı. Kayıtdışı'nın yeni bölümünde neler olacak sorusu izleyicilerin kafasında soru işareti oluşturmaya başladı. Kayıtdışı dizisinin 3. bölümünde hangi gelişmeler yaşanacak? Adnan ile Ali Kemal arasında neler yaşanacak?
Magazin 29 Eylül 2017 - 16:03

Kayıtdışı oyuncuları izleyiciler tarafından ilgiyle araştırılırken Kayıtdışı dizisinin yeni bölümü bekleniyor, Kayıtdışı’nın 3. bölümünü merakla araştırılırken izleyiciler Kayıtdışı 3. bölüm fragmanını da aratıyor. Kayıtdışı’nın 3. bölümüne dair izleyicilerin meraklarını giderecek fragman yayınlandı. Kayıtdışı yeni bölümde, Belçika'dan gelen elmasların sahibi Ekrem'i tehdit etmekte ve kuryesinin bulunması için Ekrem'i sıkıştırmaktadır. Ekrem kayıp kuryeyi bulması için Ali Kemal'i görevlendirir…

KAYITDIŞI 3. BÖLÜM FRAGMANI


KAYITDIŞI 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Adnan, Ali Kemal'i alt etmek için, eline geçen büyük fırsatı kullanamasa da, izlediği görüntüler onu çok daha tehlikeli bir düşman konumuna getirir. Belçika'dan gelen elmasların sahibi Ekrem'i tehdit etmekte ve kuryesinin bulunması için Ekrem'i sıkıştırmaktadır. Ekrem kayıp kuryeyi bulması için Ali Kemal'i görevlendirir. Ali Kemal Zeynep'i kendine aşık etmek için hakkında araştırma yapmakta ve onun sempatisini kazanacak küçük romantik oyunlar oynamaktadır. Ali Kemal kendi kaçırdığı kuryeyi elmaslarla birlikte Ekrem'e teslim etmek zorundadır. Ancak gerçek kuryeyi götüremeyeceği için başkasını bulması gerekmektedir. Esra'nın, kocasının yoğun çalışma hayatına olan memnuniyetsizliği Ali Kemal'in söylediği basit bir yalan yüzünden şüpheye dönüşür. Esra, Ali Kemal'in kendisini aldattığını düşünmeye başlamıştır. Mesai arkadaşı Feridun'la bir görevde olan Suat, kendisini hiç ummadığı bir anda bir rüşvet ağının içinde bulur. İnci ve Burak arasında başlayan ilişkiyi kıskanan Tuğba ise boyundan büyük bir işe kalkışıp İnci'ye telafisi zor bir kötülük yapar. Tıfıl bir akşam ağzı yüzü kanlar içerisinde Nejat'ın saz atölyesine gelir. Bu durum, Tıfıl'ı tedavi etmek için gelen Zeynep'in, Ali Kemal'in kardeşiyle tanışmasına ve onu daha yakından tanımasına vesile olur. Ali Kemal kendisine verilen kuryeyi bulma görevini yapmak zorundadır. Büyük bir risk alıp Çavuş'u Belçikalı kurye olarak Ekrem'in önüne götürmeye karar veren Ali Kemal, olaylar çığırından çıkınca çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır…

Kayıtdışı dizisi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Başkalarının yalanları arasında kaybolan ve kendi gerçeğini unutan Ali Kemal'in aşık olmasının ardından yaşanan değişimleri konu alan dizinin üçüncü bölümünde neler olarak? Kayıtdışı'nın oyuncu kadrosu ve detayları…

KAYITDIŞI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Erkan Petekkaya

12 Aralık 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu eğitimini Anadolu Üniversite Devlet Konservatuarı'nda almıştır. Daha önceden Cinlerle Periler, Serseri, Beyaz Gelincik, Son Bahar, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Dila Hanım ve son olarak Paramparça kadrosunda yer almıştır.

ERKAN PETEKKAYA SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Songül Öden;

17 Şubat 1979 Diyarbakır doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Gümüş, Vazgeç Gönlüm, Acı Aşk, Umutsuz Ev Kadınları, Serçe Sarayı ve Fi adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

song

 

Dolunay Soysert;

25 Mart 1973 Adana doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde ve Nebraska Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Daha önceden Çılgın Bediş, Bir İstanbul Masalı, Omuz Omuza, Hacı, Adanalı, Benim Annem Bir Melek, Muhteşem Yüzyıl, Urfalıyam Ezelden, Seddülbahir 32 Saat ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

DOLUNAY SOYSERT SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Nur Sürer;

21 Haziran 1954 Bursa doğumlu oyuncu daha önceden İlişkiler, Havada Hayat, Kurşun Yarası, Ihlamurlar Altında, Asi, Lale Devri, Tatar Ramazan, Bana Artık Hicran De ve Masum gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

nur-surer

 

Burak Yamantürk;

14 Eylül 1980 Sivas doğumlu oyuncu daha önceden Veda, Tatar Ramazan, Hayat Yolunda, Yasak, Acı Aşk ve İçimdeki Fırtına gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

burak-yamanturk

 

Ali Düşenkalkar;

1 Ocak 1961 Kıbrıs doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Erkek Tarafı, Seni Çok Özledim, Ezo Gelin, Rüya Gibi, Hayat Apartmanı, Hanımın Çiftliği, Dila Hanım, Muhteşem Yüzyıl ve Hayat Sevince Güzel gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

ali-dusenkalkar

 

İsmail Hacıoğlu;

30 KAsım 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Daha önceden Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Sinekli Bakkal, Hoşçakal Güzin, Firar, Şüphe, Osmanlı Tokadı ve Zeyrek ile Çeyrek adlı dizilerde rol almıştır.

İsmail Hacıoğlu SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Tugay Mercan;

Reklamlar
10 Aralık 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oyunculuğa Bakırköy Belediye Tiyatro'larında başlamıştır. Kollama, Es Es, Suskunlar, A.Ş.K, Asla Vazgeçmem ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

tugay-mercan

 

Serdar Orçin;

21 Ocak 1976 Bayburt doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önceden Yedi Numara, Gülbeyaz, Mühürlü Güller, Gümüş, Behzat Ç, Muhteşem Yüzyıl, Galip Derviş, Ulan İstanbul, Beş Kardeş ve Oyun Bozan gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

serdar-orcin

Kadim Yaşar;

26 Nisan 1976 Muş doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunudur. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra sırası ile Yağmurdan Sonra, Tek Türkiye, Babalar ve Evlatlar, Tatar Ramazan, Kaçak ve Paramparça'nın kadrosunda yer almıştır.

MÜGE BOZ SÖZCÜ ile ilgili görsel sonucu

Müge Boz;

13 Nisan 1984 İzmir doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Arka Sokaklar, Leyla ile Mecnun, Şüphe, Aşk Emek İster, Gurbette Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Sevda Kuşun Kanadında gibi dizilerde sahne almıştır.

Son güncelleme: 16:18 - 02.10.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.