Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Doğulu hakkında açıklama geldi. Kemal Doğulu’nun sağlık durumu nasıl?
Kemal Doğulu hakkında açıklama geldi. Kemal Doğulu’nun sağlık durumu nasıl?
Geride bıraktığımız hafta evinin önündeki merdivenlerden düşerek feci şekilde yaralanan Kemal Doğulu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.
Magazin 21 Haziran 2016 - 08:42

Kemal Doğulu kaza geçirip hastaneye kaldırıldığında ilk olarak yanına giden isimlerden olan Çağla Şıkel, Etiler’de bir kuaför çıkışı görüntülendi. Yakın arkadaşı Kemal Doğulu’nun sağlık durumunu soran gazetecilere açıklamalarda bulunan Çağla Şıkel, geçtiğimiz hafta Cihangir’deki evinde kanlar içinde bulunduktan sonra hastaneye kaldırılan Kemal Doğulu’nun yoğun bakımdan çıkarılacağını söyledi.

cagla-sikel-sli

Çağla Şıkel, Kemal Doğulu’nun son durumu hakkında, “Kemal’in durumu iyi, pazar günü yoğun bakımdan çıkacak” dedi. Kemal Doğulu’nun kardeşi Kadir Doğulu, birkaç gün önce Instagram’dan aile fotoğrafını paylaşıp, “Güzel haberlerim var! Kemal’in durumu iyi yönde değişti. Allaha şükürler olsun. Dua etmeye devam edin lütfen. Hızla iyileşmesi için” mesajını yayımlamıştı.

İLGİLİ HABERKemal Doğulu hakkında şok iddialarKemal Doğulu hakkında şok iddialar

Son güncelleme: 08:49 - 21.06.2016