Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kemal Doğulu en son sağlık durumu ve gelen bilgiler
Kemal Doğulu en son sağlık durumu ve gelen bilgiler
Kemal Doğulu'dan son durumu ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.
Magazin 17 Haziran 2016 - 11:48

Hastaneden verilen son bilgilere göre sağlık durumu ciddiyetini koruyan Kemal Doğulu’nun omuriliğinde çatlak oluşmuş.

Modacı Kemal Doğulu’nun sağlık durumu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Doğulu önceki akşam Beyoğlu'nda Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak'taki evinden çıkarken merdivenlerden düşmüş ve kendisini kanlar içinde bulan ev sahibi tarafından Taksim’de bir hastaneye kaldırılmıştı. Kemal Doğulu’nun sağlık durumuyla ilgili ilk bilgiyi Çağla Şıkel sosyal medya hesabından iyi olarak duyurmuş olsa da Kemal Doğulu’nun kardeşi Kadir Doğulu ağabeyi Kemal Doğulu’nun son durumunun pek de iç açıcı olmadığını sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu söylemişti.

DOSTLARI HASTANEYE AKIN ETTİ

Merdivenden düştüğü söylenen Kemal Doğulu’nun durumunu öğrenmek isteyen arkadaşları hastaneye akın etti. Kadir Doğulu, sosyal medyadan açıklama yaparak ağabeyinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu belirterek aile dışında yapılan açıklamalara itibar edilmemesini istedi.

kemal-dogulu-ic-1

İLGİLİ HABERKadir Doğulu: Durumu ciddi, dua edinKadir Doğulu: Durumu ciddi, dua edin

KENAN DOĞULU KAZADAN BİR GÜN ÖNCE MESUT YAR’A KONUK OLMUŞTU

Kemal Doğulu, kazadan bir gece önce Mesut Yar'ın programına konuk olmuş ve şunları söylemişti:

“İki yıl boyunca yarışmadaydım ve çok yorgun hissettim. Mental olarak biraz balatalarım yandı benim. Doktora gittim. Doktor bana birkaç tane antidepresan verdi. Eski halimden 20 kilo fazlayım şimdi. 60 kiloydum 80 kilo oldum. Deliryum aşamasına gelmişim. 15 tane kadın var karşında ve çok güzel ifade ediyorlar onlar kendilerini. Bir erkek olarak kadınla muhattap olmanın çok tehlikeli sınırları var. İnce çizgiler var ve bunlara uymak zoruındayım. Sıkıldım artık. Kontrolden çıkmıştım.” Şimdi artık daha iyiyim. Gürbüz oldum. Normal insana döndüm. Bütün kadınlar ruhumdan birer parça aldılar. Hepsi teker teker koparttılar.

İLGİLİ HABERKemal Doğulu'nun sağlık durumu nasıl? Kadir Doğulu'dan açıklamaKemal Doğulu’nun sağlık durumu nasıl? Kadir Doğulu’dan açıklama

Son güncelleme: 18:28 - 17.06.2016