Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan Doğulu, 29 Ekim’de Anıtpark’ta konser verecek
Kenan Doğulu, 29 Ekim’de Anıtpark’ta konser verecek
Çankaya Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93. Yıldönümünü yine Ata’nın yanı başında kutlayacak.
Magazin 25 Ekim 2016 - 15:16

Çankaya Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 93. yıldönümünü Mustafa Kemal Atatürk'ün yanı başında kutlayacak. Belediye, 29 Ekim kutlamalarında Ankaralıları, Anıtpark'ta düzenleyeceği konserde, Kenan Doğulu ile buluşturacak. Kenan Doğulu, şarkılarını Cumhuriyet sevdalılarıyla birlikte seslendirecek. Türkiye Cumhuriyeti'nin var olmasının temelini oluşturan tüm özel günleri Cumhuriyetin temellerinin atıldığı Çankaya'ya yakışır bir şekilde kutlamayı ilke edinen Çankaya Belediyesi, bu kez de sevilen sanatçı Kenan Doğulu'yu sevenleriyle buluşturacak.

kenan-afis

Cumartesi günü saat 19.00'da gerçekleşecek konsere tüm halkı davet eden Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Cumhuriyet Bayramı nasıl kutlanır, Çankaya bunu tüm Türkiye'ye gösterecek” dedi. Cumhuriyet Halk Partisinin Birinci Meclis önünden başlayıp Anıtkabir'de sonlanacak yürüyüşün bitiminde düzenlenecek konser ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

kenan-ic
İLGİLİ HABERCumhuriyet ve Atatürk yerine, 15 Temmuz anmasıCumhuriyet ve Atatürk yerine, 15 Temmuz anması

Son güncelleme: 15:33 - 25.10.2016