Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’la olan düğünü sonrası açıklama yaptı
Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’la olan düğünü sonrası açıklama yaptı
Kenan İmirzalıoğlu, düğünden sonra ilk kez konuştu.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 08:22

Geride bıraktığımız 14 Mayıs günü Sinem Kobal ile hayatını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu, evlendikten sonraki ilk günleri arkadaşlarıyla birlikte Cunda Adası’nda geçirdi. Ada dönüşü açıklama yapan çiftten Sinem Kobal, düğünde desteği geçenlere teşekkür etmekle yetinirken, çiçeği burnunda damat Kenan İmirzalıoğlu önceki gün bir alışveriş merkezinde gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Magazin dünyasından çok sayıda ismin katıldığı son derece keyifli bir düğünle dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu, bunun sebebini enerjilerinin yüksekliğine bağladı.

DÜĞÜN ÇOK GÜZEL GEÇTİ

Cunda Adası’nda rüya gibi bir düğünle Sinem Kobal ile hayatını birleştiren Kenan İmirzalıoğlu, düğün sonrası ilk kez konuştu. Düğünün çok güzel geçtiğini söyleyen oyuncu, “Düğün başlamadan önce gelin ve damadın enerjisi ne kadar yüksek olursa konukların ve gecenin de enerjisi o kadar yüksek olur dediler. Biz de aynen uyguladık” şeklinde konuştu.