Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal bebek mi bekliyor?
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal bebek mi bekliyor?
Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal, Fulya'daki bir özel klinikten çıkarken görüntülendi. Çift, "Bebek mi bekliyorsunuz" sorusuna, "Sadece kontrole geldik" diye cevap verdi. 
Magazin 29 Eylül 2017 - 18:25

Hürriyet’in haberine göre, Kenan İmirzalıoğlu, ile eşi Sinem Kobal önceki gün Fulya'daki özel bir kliniğe gitti. İmirzalıoğlu, basın mensuplarının sağlık sorunu yaşayıp yapamadıkları sorusu üzerine canlandıracağı Fatih rolüne gönderme yaparak “Malum, sefere çıkacağız, sağlam olmak lazım” diye esprili bir cevap verdi.

“Rutin bir kontrole girdik” diyen İmirzalıoğlu, “Yoksa bebek mi bekliyorsunuz?” sorusuna ise gülümsedi ve “Yok, sadece kontrole geldik” dedi.

SİNEM KOBAL SOSYAL MEDYA HESABINDAN İLK KAREYİ PAYLAŞTI

Birkan Sokullu ve Sinem Kobal'ın başrol oynadığı “Yüz Yüze”de Sokullu ve Kobal'a; Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Ali Seçkiner, Muhammet Çakır, Selin Yeninci, Merve Dizdar, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.

Yüz Yüze’nin; yapımını Tims&B, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar üstleniyor. Yönetmenliğini Osman Taşçı'nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme alıyor.
sinemkobal

Son güncelleme: 12:14 - 30.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.