Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal teftişte
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal teftişte
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Cunda'da.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 12:32

Mustafa DERYAHAN/SÖZCÜ
14 Mayıs Cumartesi günü nikah masasına oturacak olan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal hazırlıkları tamamlamak üzere önceki gün Cunda’ya gitti.

sinem6

Sinem Kobal  ile Kenan İmirzalıoğlu’nun düğününün gerçekleştirileceği Ayvalık Cunda adasında son çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

sinem2

Kenan ile Sinem çalışmaları an ve an yerinde izliyor. Düğünün gerçekleştireleceği otelin deniz kenarına dev bir sahne platformu oluşturulurken işçiler yoğun bir şekilde çalışırlarken görüntülendi.

sinem3

Özellikle Sinem Kobal davetlilerin oturma alanına kadar tüm detaylarla yakından ilgilenirken Kenan İmirzalıoğlu müstakbel eşine destek olurken görüntülendi.

sinem4

İki oyuncunun bu halleri objektiflere böyle yansıdı.

sinem1

Törene 300 kişi davet edilirken, Serkan Balcı da gecede sahne alacak.  Düğün organizasyonu ise Tuana Büyükçınar’ın organizasyon şirketi A46 tarafından organize edildi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu hazırlıklara tam gaz devam ederken, birbirlerinin ellerini bırakmayışları da gözden kaçmadı.

sinemkenan
Sinem Kobal’ın anne ve babası da Cunda’ya erken gelerek kızlarını yalnız bırakmadı.
sinemanne

Ünlü oyuncu Uğur Yücel’de tören hazırlıkları için Cunda’ya erken gelen isimler arasında.

uguryucel

 

Son güncelleme: 16:36 - 13.05.2016