Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın aşk yuvası
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın aşk yuvası
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın Emirgan'daki aşk yuvası ilk kez görüntülendi.
Magazin 17 Ağustos 2016 - 08:42

Geçtiğimiz günlerde 29 yaşına giren Sinem Kobal’a eşi Kenan İmirzalıoğlu Pug cinsi siyah bir köpek almıştı. Evlendikten sonra Cihangir'deki apartman dairesinden Emirgan'daki lüks bir villaya taşınan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın evi ilk kez görüntülendi.

Mayıs ayında Cunda Adası’nda dünyaevine giren Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal çiftinin yeni evleri gün yüzüne çıktı. Cihangir'deki evlerinde çok gürültü olduğu için ayrılan taze evliler, sakin bir muhit olan Emirgan'a yerleşmişti. Akşam’ın haberine göre, senarist Kerem Deren ile eşi Pınar Bulut’un lüks villasına taşınan âşıkların yuvalarının ilk görüntüsü de ortaya çıktı. Çift, Cihangir'deki apartman dairesinden ayrılarak lüks bir villaya taşındı. Geniş bir bahçesi olduğu gözlenen evin bir diğer ayrıntısı ise çevresinin 4 metre yüksekliğinde duvarlarla kapatılmış olmasıydı. Boğaz manzaralı evde çift, yeni aşk yuvalarını yeşilliklerle süsledi.

İLGİLİ HABERKenan İmirzalıoğlu'dan Sinem Kobal'a doğum günü hediyesiKenan İmirzalıoğlu’dan Sinem Kobal’a doğum günü hediyesi

Son güncelleme: 08:44 - 17.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.