Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı hayırlarla dikkat çekiyor
Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı hayırlarla dikkat çekiyor
Kenan İmirzalıoğlu, yaptığı yardımlarla ve örnek aile yaşantısıyla dikkat çekiyor.
Magazin 15 Eylül 2016 - 12:07

Efendi kişiliği ve yaptığı yardımlarla dikkatleri üzerine çeken Kenan İmirzalıoğlu, geride bıraktığımız yıl Cihangir Münir Özkul İlköğretim Okulu’na 20 bin lira değerinde bir kütüphane yaptırarak eğitime destek veren Kenan İmirzalıoğlu, bayramda ise ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu’nun önemli yatırımlar yaptığı Marmaris’in Selimiye ilçesindeki halk, ünlü oyuncunun kestirdiği kurbanla çifte bayram yaşadı. Milliyet’in haberine göre, sanatçıya çok teşekkür eden vatandaşlar, evlerine kurban eti götürmenin mutluluğunu yaşadı. İmirzalıoğlu’nun gizli tutmaya çalıştığı yardım, ‘fısıltı gazetesi’ sayesinde ortaya çıktı.

İLGİLİ HABERKenan İmirzalıoğlu, Şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret ettiKenan İmirzalıoğlu, Şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti

“ALLAH KENAN’DAN RAZI OLSUN”

Marmaris’teki köylüler, “Kenan İmirzalıoğlu, yüreği çok güzel bir insan. Onun sayesinde bu bayram çoluğumuza çocuğumuza kurban eti yedirebildik. Allah ondan razı olsun” dedi. Rol aldığı dizi, film ve reklamlardaki başarısının yanı sıra mütevazı kişiliği ve yardımseverliğiyle de büyük takdir toplayan Kenan İmirzalıoğlu, 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde şehit düşen Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’in Niğde’nin Bor İlçesi’ndeki kabrini de ziyaret etmiş ve gözyaşlarını tutamamıştı.