Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Fatih’teki partneri belli oldu
Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Fatih’teki partneri belli oldu
Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'na 'Fatih' dizisinde eşlik edecek bir oyuncunun adı daha belli oldu.
Magazin 28 Eylül 2017 - 08:07

Bizans İmparatoriçesi Teodora rolünü ‘Bodrum Masalı’ ndaki performansıyla adından söz ettiren Toprak Sağlam canlandıracak. Başrolünü Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği, Kanal D'de yayınlanacak olan ‘Fatih’in oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Son olarak Bizans İmparatoriçesi Teodora rolünü canlandıracak oyuncu kesinleşti. Rol, ‘Bodrum Masalı’ dizisinde canlandırdığı ‘Gözde' karakteriyle adından söz ettiren Toprak Sağlam'ın oldu.

toprak-saglam

FATİH OCAK AYINDA BAŞLIYOR

Kenan İmirzalıoğlu'nun Fatih Sultan Mehmet'i canlandıracağı, yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini ise Altan Dönmez'in üstlendiği ‘Fatih’ dizisi, ocak ayında ekrana gelmeye başlayacak. Senaryosunu ‘Elveda Rumeli’yi de yazan Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu'nun kaleme aldığı dizide Metin Akpınar, Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Burak Tamdoğan, Ertan Saban, Duygu Boztepe ve Sevinç Meşe de rol alacak.

Son güncelleme: 08:08 - 28.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.