Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni rolü için 2 milyon alacağı iddia edildi
Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni rolü için 2 milyon alacağı iddia edildi
Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yeni rol alacağı proje için 2 milyon TL aldığı iddia edildi.
Magazin 27 Kasım 2016 - 11:19

Kenan İmirzalıoğlu’nun henüz belli olmayan rol için, 2 milyon TL aldığı iddia edildi. Partner konusunda çok titiz olan İmirzalıoğlu partneri için ise ilk olarak Fahriye Evcen, ardından da Meryem Uzerli’yi istediği iddia edilmişti. Oyuncu son açıklamalarında ise eş Sinem Kobal ile aynı projede rol alabileceğinin sinyalini verdi.

Vatan’ın haberine göre, ATV ekranlarında başlayacak olan projenin henüz detayları öğrenilemezken, oyuncu kadrosunda İmirzalıoğlu’nun olduğu netleşti.

ROL ARKADAŞI EŞİ OLABİLİR

Geçtiğimiz yaz Cunda Ada'sında dünya evine girdiği oyuncu Sinem Kobal ile aynı projede rol almayacağız açıklamaları yapan Kenan İmirzalıoğlu, son yaptığı röportajda da “İyi bir senaryo olursa neden olmasın” demişti. İkilinin bu açıklamaları akıllara da yeni projede birlikte olabileceklerinin sinyalini verdi. Son olarak da yakışıklı oyuncunun ‘Cingöz Recai’ rolünü oynayacağı iddia edilmişti. Kanalla ve yapımcılarla sık sık toplantı halinde olan İmirzalıoğlu, varılan mutabakatların sonunda ekranlarda sevenlerinin karşısına çıkacak.

İLGİLİ HABERSinem Kobal, hamilelik iddialarını yanıtladıSinem Kobal, hamilelik iddialarını yanıtladı

İLGİLİ HABERKenan İmirzalıoğlu'nun partneri Meryem Uzerli olacakKenan İmirzalıoğlu’nun partneri Meryem Uzerli olacak

Son güncelleme: 11:22 - 27.11.2016