Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner günlüğü
Kendall Jenner günlüğü
Vogue Magazin, Kendall Jenner'in bir gününü görüntüledi ve ortaya keyifli bir video çıktı.
Burcu ÖZEN
Magazin 3 Mart 2016 - 09:21

Bir model sizce güne nasıl başlıyor? İşte son dönemin gözde süpermodeli Kendall Jenner’in ev hali… Defileye nasıl hazırlanıyor, hangi küçük hilelere başvuruyor, ne yiyor; ne içiyor… Vogue Magazin, New York Moda Haftası öncesi, genç mankenin en doğal hallerinden, kısa bir hikaye yarattı.

Videodan göründüğü gibi, sanırız Kendall Jenner’le yaşayan hiç sıkılmaz ve hatta hiç yaşlanmaz! Amerika’nın en ünlü ailelerinden biri olan Kardashian ailesinin küçük kız kardeşleri, modellik basamaklarını hızla tırmanıyor. Vogue Magazin Kendall’ın bir gününü çekti ve ortaya eğlenceli görüntüler çıktı. Gucci defilesinden, Chanel’ defilesine kadar, en yakın arkadaşı model Gigi Hadid ile dansları, fast-food yerken ki görüntüleri, Marc Jacobs defilesi öncesi arabanın arka koltuğunda bacaklarındaki tüyleri alması ve daha fazlası bu videoda!

Çekimler sırasında ablası Kim Kardashian da Kendall’a yiyecek getiriyor. Odada pankek ve çilek yiyen Kendall’a göre, – Pankek giren eve doktor girmez!- Demek ki modeller sanıldığı gibi sadece yeşillikle beslenmiyor! Yemek işinden sonra Gigi Hadid ile hazırlanırken de çekilen Kendall, göğüslerine destek koyarak daha büyük göstermeye çalışıyor. Yarı çıplak dolaştığı soyunma odasında ise sempatik halleriyle dikkat çekiyor.

Son güncelleme: 12:20 - 03.03.2016