Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner ve Didem Soydan Cannes’da göz kamaştırdı
Kendall Jenner ve Didem Soydan Cannes’da göz kamaştırdı
Süper model Kendall Jenner ve Türkiye’nin ev sevilen modellerinden Didem Soydan göz kamaştırdı.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 15:48

Dünyaca ünlü ikonik moda fotoğrafçıları Mert ve Marcus tarafından bir dondurma markası için gerçekleştirilen “İçindeki seni serbest bırak” fotoğraf sergisinde, Kendall’ın yaşamından en cesur ve cüretkar anlar gözler önüne serildi. Markanın Türkiye'den onur konuğu olarak Cannes'da bulunan model Didem Soydan da,  partide dünya basınının karşısına çıktı.

didem

Anı yaşamaya cesareti olanlar ve haz peşinde koşanlar için tasarlanan fotoğraf çekimlerinde Kendall’ın kendi yaşamından haz almaya ve ‘İçindeki Seni Serbest Bırakmaya” cüret ettiği anlar canlandırıldı. Mert ve Marcus’un ikonik tarzlarında çekilen, 10 baş döndürücü moda görüntüsünün ve çarpıcı bir kısa filmin yer aldığı bu gösteri, ilk kez  Cannes Film Festivali’ndeki haz alanında gösterildi.
Didem Soydan Cannes'da dünya basınına poz verdi.

kendall

Cannes'ın popüler L’ondine plajında organize edilen partide, dünyaca ünlü süper model Kendall Jenner, iddialı elbisesiyle tüm bakışları üstüne çekti. Partiye katılan birbirinden ünlü ve seçkin konuklar, Fransız Elektro DJ Cassius'la dans etti, partinin tadını çıkardı.

Partiye  onur konuğu olarak katılan ünlü model Didem Soydan da süper model Kendall Jenner ve ikonik moda fotoğrafçıları Mert ve Marcus'la bir araya geldi. Dünya basınının hazır bulunduğu partide, Soydan da leopar desenli, iddialı elbisesiyle kameraların karşısına çıktı ve poz verdi.
didem-s