Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kendall Jenner’e hayranından lüks hediye
Kendall Jenner’e hayranından lüks hediye
Son dönemin gözde modellerinden ve 'Keeping Up with the Kardashians' reality şov yıldızı Kendall Jenner'e doğum gününde hayranı lüks bir hediye aldı.
Magazin 7 Kasım 2016 - 07:34

Görkemli bir partiyle 21. yaşını kutlayan genç model Kendall Jenner’e hayranı dudak uçuklatan bir hediye aldı. Jenner'ın doğum gününde aldığı hediyeyi, ablası Khloe Kardashian katıldığı bir TV programında açıkladı.

LÜKS HEDİYE!

Kendall Jenner'ın gizli bir hayranı, 21 yaşına giren ünlü top modele Rolls Royce hediye etti! Dünyanın en şık İngiliz yapımı otomobillerinden biri olan Rolls Royce'ların en ucuz modelinin satış fiyatı 825 bin eurodan (yaklaşık 2.8 milyon TL) başlıyor. Hatta ünlü otomobilin Phantom modelinde fiyatlar 1.1 milyon euroya (yaklaşık 3.4 milyon TL) kadar çıkıyor.

kendallic

Habertürk’ün haberine göre, Jenner’ın o gece çok sarhoş olduğu ve aldığı bu hediyeyi kulüpte unuttuğu da öğrenildi. People dergisine göre, Kendall ve misafirleri o gece müthiş bir lüks içinde doğum günü kutladı. Magazin basını, Kendall Jenner’ın Kardashian ailesinin gösteriş merakı huyunu tamamen aldığını ve ihtişamlı bir doğum gününde para saçarak eğlendiğini yazdı.

İLGİLİ HABERKendall Jenner 21. yaş gününü kutladıKendall Jenner 21. yaş gününü kutladı

Son güncelleme: 07:39 - 07.11.2016