Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek için hazırlanıyor
Kerem Bürsin, Bu Şehir Arkandan Gelecek için hazırlanıyor
Yeni sezonda 'Bu Şehir Arkandan Gelecek' adlı diziyle sevenlerinin karşısına çıkacak olan Kerem Bürsin dizideki rolü için hazırlıklarını sürdürüyor.
Magazin 22 Eylül 2016 - 10:44

Sadece başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla değil Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla da magazin gündeminden inmeyen Kerem Bürsin, şimdilerde yoğun bir hazırlık içinde. Yeni sezonda ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ adlı dizide boy gösterecek olan Kerem, Ali adlı bir dövüşçüye hayat verecek olan Kerem Bürsin bu rol için vücudunu da geliştiriyor. Düzenli olarak spor salonuna giden Kerem Bürsin, burada yaptığı çalışmalar sırasında çekilmiş bir fotoğrafı takipçileriyle paylaşmış. Kerem’in dizideki rolü ise şöyle; 4 yaşındayken annesi gözünün önünde öldürülen Ali, ölmeden önce annesinin onu bir kayığa saklamasıyla ölümden kurtulmuştur. Ali daha sonra bir yük gemisinin aşçısı olan Rauf tarafından büyütülür. Ali 5 dil bilen, gemicilik eğitimi almış ve usta bir dövüşçü olmuştur.

kerem-bursin-icİLGİLİ HABERKerem Bürsin yeni projesiyle ayda 200 bin lira kazanacakKerem Bürsin yeni projesiyle ayda 200 bin lira kazanacak