Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerimcan, Demet’in 18 milyon liralık evini gezdi
Kerimcan, Demet’in 18 milyon liralık evini gezdi
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, Demet Akalın'ın 18 milyon liralık evini ziyaret etti, paylaştığı videoda evi oda oda gezdi.
Magazin 20 Eylül 2017 - 11:23

Beykoz’da yaklaşık 1,5 dönüm arazi üzerinde konumlanan 4 katı, 7 odası ve 2 salonu bulunan villasına yerleşen Demet Akalın evinde arkadaşlarını ağırlamaya başladı. ‘Hayırlı olsun’a giden Kerimcan Durmaz, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın ‘saray’ını gezip 4 katlı villayı oda oda dolaştı. Villanın görüntülerini sosyal medyadan yayınlayan Durmaz ‘Ev değil saray’ yorumunda bulundu.

kerimcan

Şarkıcı Demet Akalın, kocası Okan Kurt’la birlikte aldıkları 18 milyon liralık yeni evleriyle ilgili borca girdiklerini söylemişti. Evi alabilmek için kredi çeken Demet Akalın, “Biz de normal aileler gibi borca girdik. Elimizi sıkı tutmamız lazım. Haftada üç gün çalışacağım. Para lazım. Çalışmaktan şikayet etmeyin. Çalışmak şeref ve namustur” şeklinde konuşmuştu.

kerimcan-2

 

Son güncelleme: 11:29 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.