Reklamsız Sözcü

Kerimcan Durmaz ile Rihanna aynı karede!

Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz, Rihanna hayranlığını bir kez daha gösterdi.
Burcu ÖZEN
11:5724 Eylül 2016
Kerimcan Durmaz ile Rihanna aynı karede!
Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz, Rihanna hayranlığını bir kez daha gösterdi.

Beşiktaş forması giyen Gökhan Gönül’ün eşi Hatice Gönül, sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, ünlü model Didem Soydan ve ünlülerin make up artisti Fevzi Altun Amerika tatillerine devam ediyor. Ünlü grup dün dünyaca ünlü star Rihanna’nın performansıyla mest oldu.

Giyim tarzıyla magazin dünyasının yakından takip ettiği Hatice Gönül, arkadaşı sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile yurt dışında vakit geçiriyor. Rihanna’nın halk konsrine VIP olarak katılan grup, Rihanna şarkılarına kendini bıraktı. Fevzi Altun, Didem Soydan ile dans ederken çekilmiş fotoğrafını paylaşırken, Bir daha ki konserde kulise girmek için her şeyi yapacağını açıklayan Kerimcan da Rihanna ile aynı karede olduğu fotoğrafını paylaşıp şu yorumu düştü:

didem

“İşte dün gece Snapchat’imde gördüğünüz gibi yaşadığım o ilginç duygunun tam olarak fotoğrafa yansımış hali. Fotoğraf her şeyi anlatıyor bence. Nasıl dumur olmuşum. İşin en b.k tarafı 2 saat boyunca 1 metrelik mesafeden onu izleyip ona dokunamayıp, konuşamamaktı. Gerçekten hala etkisinden çıkamadım.”

Son güncelleme: 12:1024.09.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp