Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerimcan Durmaz paylaştı Caner Çalışır uyanır uyanmaz kağıt kalem istemiş
Kerimcan Durmaz paylaştı Caner Çalışır uyanır uyanmaz kağıt kalem istemiş
Kerimcan Durmaz, yoğun bakımdaki arkadaşı Caner Çalışır'ın durumunun iyi gittiğini şu paylaşımla sevenlerine duyurdu.
Magazin 27 Ekim 2016 - 14:42

Geride bıraktığımız akşam geçirdiği rahatsızlık sonrası apar topar hastaneye kaldırılan sosyal medya fenomeni Caner Çalışır’ın sağlık durumu hastaneden yapılan açıklamaya göre ciddiyetini koruyor. Ancak arkadaşını bu kötü gününde bir an olsun yalnız bırakmayan Kerimcan Durmaz’ın son yaptığı paylaşıma bakılacak olursa Caner’in durumu hastaneye ilk getirildiği ana göre daha iyi. Gözlerini açan ve kendisinden kağıt kalem isteyerek ‘Ablan star’ yazan arkadaşının notunu sosyal medya hesabından paylaşan Kerimcan iyi haberi, “Caner’im kağıt kalem isteyip ablan star yazmış. Dün olduğundan daha iyi. Az önce gördüm çok daha iyiydi. Allah dualarımızı kabul etti. Herkese çok teşekkür ederim. Dualarını eksik etmeyin, Allah’tan ümit kesilmez. Bizi bırakmayacak inşallah” satırlarıyla vermiş.

kerimcan-ic
İLGİLİ HABERCaner Çalışır'ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal ettiCaner Çalışır’ın yoğun bakıma kaldırılmasının ardından Kerimcan Durmaz programını iptal etti

İLGİLİ HABERKerimcan Durmaz'ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?