Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?
Kerimcan Durmaz’ın arkadaşı Caner Çalışır yoğun bakımda! Caner Çalışır kimdir?
Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz'ın yakın arkadaşı olan ve birlikte çektikleri videolarla popüler hale gelen Caner Çalışır yoğun bakıma kaldırıldı. Caner Çalışır'ın durumu nasıl?
Magazin 27 Ekim 2016 - 00:07

Sosyal medya fenomenlerinden olan ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olan Caner Çalışır’ın rahatsızlığından dolayı hastaneye kaldırıldığı ve sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Televizyonda başlayan macerası şu sıralar DJ’lik ile devam eden Caner Çalışır, çoklu organ yetmezliği nedeniyle Gaziosmanpaşa Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırılmış.

ÜNLÜLERDEN CANER ÇALIŞIR PAYLAŞIMLARI

metin-arolat-icberna-arici-ic

CANER ÇALIŞIR KİMDİR?

Caner Çalışır, yaptığı bir röportajda ünlü olmasına ilişkin şunları söylemişti: Ben radyo ve televizyonculuk mezunuyum. Vine ilk çıktığında telefonuma yükledim. Arkadaşım Berna Arıcı ile tatile gitmiştik. Sürekli Vine çekelim diyordu. Bende tamam dedim. Birlikte Vine çektik. ‘'Berna saçında kene var topla topla gene var'' diye bir Vine'dı. Çektiğimiz bu Vine, Okan Bayülgen, Taci Kalkavan gibi sosyal medya fenomenleri tarafından ReVine yapıldı. Ertesi gün uyandığımda Hürriyet gazetesinde çektiğim Vine'ın adını gördüm. Bu ne böyle, bu ne kafalar diye şeyler gördüm. Mynet ve daha bir çok yerde çektiğimiz Vine'lar haber oldu. Hatta Berna sil lütfen yayınlama demiştim. Ama iyiki de silmedi. Bizim serüvenimiz ilk o Vine ile başladı…

Son güncelleme: 08:51 - 27.10.2016