Reklamsız Sözcü

Khloe Kardashian sütyensiz modasını sevdi

Khloe Kardashian, verdiği kilolar, göz alıcı fiziği ve sütyensiz stiliyle tüm gözleri üzerine çekti.
10:0414 Kasım 2016
Khloe Kardashian sütyensiz modasını sevdi
Khloe Kardashian, verdiği kilolar, göz alıcı fiziği ve sütyensiz stiliyle tüm gözleri üzerine çekti.

70’li yılların favori sokak trendi olan sütyensiz kıyafetler geri dönerken, ünlü isimler de gerek davetlerde, gerekse sokak stilinde birer birer uygulamaya başladı. Onlardan bir tanesi de son zamanlarda verdiği kilolarla ve göz alıcı fiziği ile tüm gözleri üzerine çeken Khloe Kardashian oldu.

khloeic
Hafta sonu arkadaşının baby shower partisine katılan Kardashian, adeta günden güne eriyor. Hızla kilo vermeye devam eden Kardashian’ın yeni görüntüsü ise diğer kardeşlerine taş çıkartacak cinsten. Khloe Kardashian da bu durumun farkında olacak ki, giydiği kıyafetlerle kıvrımlarını sergilemekten asla çekinmiyor.

khloekardashian

Vücut hatlarını belirgin gösteren, kahverengi örgü bir elbise giyen Kardashian, sütyensiz modasına uyarak elbisesisini çamaşırsız giymeyi tercih etti. Chanel çantası ve elbisesiyle uyumlu ayakkabılarıyla arabasından inen Kardashian, cüretkar elbisesi ile tüm bakışları üzerinde topladı. Daha önce de stilinde sütyensiz modasını uygulayan Kardashian, görünüşe bakılırsa bu tarzı sevmişe benziyor.
İLGİLİ HABERKhloe Kardashian'ın sütyensiz stiliKhloe Kardashian’ın sütyensiz stili

.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp