Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Khole Kardashian kendisini Marilyn Monroe ile kıyasladı
Khole Kardashian kendisini Marilyn Monroe ile kıyasladı
Khole Kardashian'da çıplak pozunu "Marilyn Monroe kanallarımı açıyorum" notuyla paylaşarak, sosyal medya gündemine oturdu.
Magazin 8 Şubat 2016 - 11:04

Son dönemde verdiği kilolarla dikkat çeken 31 yaşındaki ABD’li TV yıldızı Khloe Kardashian son paylaşımıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Khole Kardashian, dün akşam havuz kenarında çekilen çıplak pozlarını paylaşıp kendisini sinemanın efsane yıldızlarından Marilyn Monroe ile kıyasladı.

Kardashian, geçen yaz ailece çıktıkları St. Barts tatilinde çekilen bu pozlardan bazılarına daha önce de sosyal medya sayfalarında yer vermişti.

Marilyn Monroe’nun 1962 yılında ölümünden çok kısa bir süre önce Lawrence Schiller tarafından çekilen bu pozları 2009 yılında ortaya çıkmıştı. Something’s Got to Give filminin setinde çekilen bu pozlar bir müzayedede yüksek fiyata alıcı bulmuştu. George Cukor’un yönettiği filmde Monroe’nun yanı sıra Dean Martin gibi döneminin ünlü oyuncuları rol alıyordu. Ancak bu film Monroe’nun ölümü nedeniyle tamamlanamadı.