Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian silahlı soyguncularla aynı odada
Kim Kardashian silahlı soyguncularla aynı odada
ABD'li televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın, Paris'te kaldığı bir otel odasında silahlı iki soyguncu tarafından alıkonulmuş.
Magazin 3 Ekim 2016 - 08:37

Sözcüsü otel odasında polis kılığındaki iki silahlı kişi tarafından alıkonduğunu belirttiği Kardashian’ın “Sarsılmış durumda ama fiziksel bir zarar görmedi” dedi. Polis kaynakları da Kardashian’ı ilgilendiren bir hırsızlık olayı yaşandığını doğruladı ve hırsızların milyonlarca dolar değerinde mücevher çaldıklarını belirtti. Soruşturmanın devam ettiği olayla ilgili olarak başka detay verilmedi. Kardashian’ın eşi ünlü ABD’li rap şarkıcısı Kanye West, olayı New York’taki konseri sırasında haber aldı ve “ailevi bir acil durum yaşandığını” belirterek sahneden indi.

MODA HAFTASI NEDENİYLE…

Kim Kardashian West, Moda Haftası nedeniyle Paris’te bulunuyor. Olay sırasında çiftin 3 yaşındaki kızları North ve 10 aylık oğulları Saint’in otel odasında bulunup bulunmadığı bilinmiyor. Geçen hafta da bir kişi Kardashian’a yaklaşarak kalçalarını öpmeye çalışmış ancak ünlü yıldızın korumaları tarafından durdurulmuştu.