Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim Kardashian sınır tanımıyor
Kim Kardashian sınır tanımıyor
Uzun süredir ortalarda görünmeyen Kim Kardashian, bugün paylaştığı fotoğrafla adeta geri dönüşünü bildirdi.
Burcu ÖZEN
Magazin 7 Mart 2016 - 11:18

Her adımları olay, her yaptıkları magazin gündeminde ve tabii ki her şeyi maddiyata çevirmekte de ayrı ayrı başarı öyküsüne sahip olan Kardashian’lar Amerika’nın magazin gündeminin önemli bir gerçeği…

Sınır tanımayan reality star Kim Kardashian bu zamana kadar sayısız magazin dergisine çıplak pozlar verdi. 2. çocuğu Saint’i doğurmasının ardından kilolarıyla başı dertte olan Kardashian, uzun zamandır piyasada görünmüyor ve Kim’in gölgesinde kalan kardeşleri bunun keyfini sürüyordu. Kim, bu durumdan sıkılmış olacak ki bugün paylaştığı fotoğrafla tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

2 çocuk annesi yıldızın uslanmaya niyeti yok gibi, Çıplak vücudunun siyah bantla kapıtılmış kısımlarını bugün sosyal medya hesabından paylaşan yıldız yine tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Paylaştığı fotoğrafa;

‘Giyecek hiçbir şey bulamadığım da ben’ notunu düşen yıldız, son dönemde Türkiye’de de popüler olan capsleri hatırlattı.