Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kim’i soydular
Kim’i soydular
ABD’li televizyon yıldızı Kim Kardashian, önceki gece Fransa’nın başkenti Paris’te kaldığı rezidansta silahlı soyguna uğradı. Kardashian’ın 10 milyon Euro değerinde mücevheri çalındı.
Magazin 4 Ekim 2016 - 00:41

POLİS KILIĞINA GİRMİŞLER

Kız kardeşi Kendall Jenner olayı duyunca ablasının yanına koştu.

Yıllardır tüm ailesiyle birlikte hayatı bir programla televizyona yansıyan Kim Kardashian'ın her giydiği, her söylediği haber oluyor. Bu kadar göz önünde olan Kardashian, önceki gece hayatının şokunu yaşadı. Paris Moda Haftası'nın etkinliklerini, defileleri takip etmek için Paris'te olan Kardashian'ın kaldığı rezidansa kendini polis memuru gibi gösteren beş kişi girdi.

BİSİKLETLE KAÇTILAR

Kar maskeli ve silahlı kişiler önce korumaları kelepçeleyerek etkisiz hale getirdi. Daha sonra Kim Kardashian'ı bağlayıp banyoya kilitlediler. Gece 03.00 sularında yaşanan olayda çok korkan ancak fiziksel zarar görmeyen Kardashian'ın içinde 6 milyon Euro değerinde takı bulunan mücevher kutusuyla birlikte 4 milyon Euro değerinde bir yüzüğü çalındı. Bisikletle kaçtıkları açıklanan soyguncuların aranmasına devam ediliyor.

2016'nın en çok kazanan 100 ünlüsü sıralamasında 51 milyon dolarla Kim Kardashian 42'nci sırada yer alıyor.

Kim Kardashian'ın olay sırasında New York'ta verdiği konser için sahnede olan eşi Kanye West, eşinin başına gelenleri öğrenir öğrenmez “Özür dilerim, ailevi bir durum yüzünden devam edemeyeceğim” diyerek sahneden indi. Çiftin çocukları North ve Saint'in soygun sırasında Paris'te olmadıkları iddia edildi.