Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kınadan ‘Kertenkele’ çıktı
Kınadan ‘Kertenkele’ çıktı
Bir set aşkı daha nikah masasına taşınıyor. ‘Kertenkele’ dizisinin oyuncuları Timur Acar ve Eda Özerkan düğünden önce kına gecesi düzenledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Temmuz 2016 - 02:12

‘KERTENKELE' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Timur Acar ve Eda Özerkan çiftinin İstanbul Pendik'teki The Green Park Hotel'de düzenlenen kına gecesine çiftin aileleri ve arkadaşları katıldı. Adetlere uygun şekilde düzenlenen kına gecesinde üç farklı bindallı giyen Eda Özerkan dans ekibiyle birlikte bol bol göbek attı.

Kınayı basan Timur Acar, dans ekibine bahşiş verdi. Kız tarafı kınayı basmalarını engelleyince havaya para atarak yolun açılmasını sağladı.49

Özerkan'a kına yakılırken Timur Acar'ın annesi gelinin eline altın koymayı da ihmal etmedi. Eğlencenin ilerleyen saatlerinde Timur Acar, erkek arkadaşlarıyla birlikte kına gecesini basarak eğlenceli anlara imza attı.

5455

Kına gecesinde davetliler arasında bulunan oyuncu Çiğdem Batur'un doğum günü de kutlandı. 34'üncü yaşını kutlayan Batur için pasta kesildi.

Son güncelleme: 02:13 - 15.07.2016