Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk yeni bölüm izle: Ömer her şeyi öğrenecek! (31. bölüm – Star TV)
Kiralık Aşk yeni bölüm izle: Ömer her şeyi öğrenecek! (31. bölüm – Star TV)
Kiralık Aşk yeni bölüm Defne ve Ömer için kritik bir bölüm olacak. Kiralık Aşk 31. bölümde Ömer, büyük sırrı öğrenecek!
Magazin 29 Ocak 2016 - 14:37

Star TV’nin sevilen dizisi bu akşam izleyicileri ekran başına toplayacak. Kiralık Aşk yeni bölümde kıyamet kopabilir. Dizinin bu haftaki bölümünde Ömer, büyük sırrı öğrenecek. Ömer sonunda Defne ile neden bir türlü bir araya gelemediklerini öğrenecek. Peki Ömer, Kiralık Aşk yeni bölümde bu şok itirafa nasıl destek verecek. Her şekilde Kiralık Aşk 31. bölümden sonra Defne ve Ömer için hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!

ÖMER SORULARINA CEVAP ALACAK!

Aşkta yeni dönem! Defne'nin Ömer'e, Ömer'inse bazı soruların cevabına ihtiyacı var. Ömer, saklanan büyük sırrın peşine düşüyor! Diğer yandan Neriman'ın oyunu sürdürdüğünü öğrenen Necmi, Sude'nin eline saatli bir bomba bırakıyor.
Kiralık Aşk'ta sırrın kapışması başlıyor! İpler geriliyor. Sude büyük “Kiralık Aşk” oyununu bozacak mı? Ömer, sırra ulaşabilecek mi? Defne'nin imdadına kim yetişecek? Kiralık Aşk 31. yeni bölümü bu akşam internetten izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı dizinin yayın saatinde (20.00) açarak Star Tv’nin online canlı yayınına erişebilir ve diziyi, bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan izleyeblirsiniz.

Kiralık Aşk yeni bölümü izlemek için tıklayınız (Star TV canlı yayın)

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

En ihtiyaç duydukları anda yolları kesişen Ömer ve Defne, tam da başlarına düşen bu aşk yıldızının altında geçmişe gidecek. Onları bugüne taşıyan kendi hikayelerinde, izleyenleri büyük sürprizler bekliyordu.

Herkesin kendi savaşına tanık olacağımız bu büyülü geçmiş masalında neler yaşandı? Ömer ve Defne, aşkın tarihini yazmak için bir araya geldi.

Son güncelleme: 15:12 - 29.01.2016