Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 48. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer Defne aşkında sürpriz gelişme!
Kiralık Aşk 48. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer Defne aşkında sürpriz gelişme!
Kiralık Aşk 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde ortalığı ayağa kaldıran bir gelişme yaşanıyor. Bakalım bu olayın ardından Ömer Defne aşkı nasıl şekillenecek?
Magazin 27 Mayıs 2016 - 10:12

Star TV’nin her sahnesi büyük ilgi ile izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 48. bölüm birinci ve ikinci fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. İlk fragmanda her şey güzel giderken ikinci fragmanda ise Ömer’in söyledikleri kafaları karıştırıyor. Ömer mektubu okudu mu? Defne tüm sırları açıklayacak mı?

Defne'nin ayakları yerden kesiliyor. Yine aşk, hep aşk! Ömer'in Defne'yi havalara uçuran sürprizi ne? Hulusi cephesinde işler iyice karıştı. Neriman paniklerde. Hulusi Neriman'dan ne istiyor?

Herkesin bir arada olduğu düğünde bütün dengeler yerinden oynayacak. Peki düğüne bomba gibi düşen sır kimin? Koray bile endişeli.

Defne Ömer aşkı, yaşanan bu gelişmelerle bambaşka bir boyuta taşınıyor. Defne, Neriman'ın hangi teklifine evet diyor?

Kiralık Aşk 48. bölümü ile 27 Mayıs Cuma akşamı Star TV ekranlarında…