Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı izle: İki aşık yol ayrımında
Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı izle: İki aşık yol ayrımında
Kiralık Aşk 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne'nin ilişkileri kopma noktasına geliyor. Ömer, Defne'yi affedebilecek mi?
Magazin 10 Haziran 2016 - 11:47

Star TV’de cuma günleri yayınlanan ve reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan Kiralık Aşk’ın 50. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne yol ayrımına geliyor. Ömer alıp başını giderken Defne ise ilişkilerini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Bakalım birbirlerine sırılsıklam aşık olan ikilinin arasındaki buzlar eriyecek mi?

 

Defne'yi istemeye giden Ömer'in bir anda dedesini karşısında görmesiyle işler sarpa sarıyor. Defne'nin de kendisine bu olaydan bahsetmemesine hiddetlenen Ömer orayı bir hışımla terk ediyor.

ÖMER ALIP BAŞINI GİTTİ

Her şey çok güzel giderken bu olayın yaşanmasıyla birlikte Ömer sırt çantasını da alıp kimseye bir şey söylemeden çekip gidiyor. Defne sevdiği adamla arasının bozulmasının ardından gözyaşlarına boğulurken Ömer'in nereye gittiği yana döne merak ediyor.

 

Kiralık Aşk 50. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

STAR TV CANLI İZLE

Kiralık Aşk’ın yeni bölümü Star TV’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklarayak seyredebilirsiniz.

KİRALIK AŞK 50. BÖLÜM