Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne'yi istemeye giden Ömer, bir anda karşısında dedisini görmesiyle birlikte şoke oluyor. Diziseveler şimdi Ömer'in ne yapacağını merak ediyor.
Magazin 6 Haziran 2016 - 12:03

Star TV’de cuma günleri yayınlanan ve her bölümü merakla izlenen Kiralık Aşk’ın 50. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk geçen bölümde Ömer amcası ve yengesi ile birlikte Defne’yi istemeye gitmişti. Ömer’in dedesi de bu önemli günde orada olmak istemişti. Ömer dedisini Defnelerde görünce şok olmuştu. Kiralık Aşk yeni bölümde seyirciler Ömer’in büyük bir merakla ne yapacağını düşünüyor. Bakalım Ömer ortamı terk edecek mi, yoksa Defne’nin yanında mı olacak?

Kiralık Aşk 50. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KİRALIK AŞK 50. BÖLÜM

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Defne ve Ömer'in aşkına yaz geldi! Aşk dolu tam 2 gün! Defne, Ömer için evden kaçıyor. Bu romantik hafta sonu sürpriz olaylara gebe!

Sinan, Koray'ın yarenliğinde büyük kararlar alıyor. Heyecan dorukta! Neriman'ın ise yepyeni planları var.
Ve büyük gün geldi çattı. Etekler zil çalıyor. Neriman'lar Defne'yi istemeye geliyor. Peki Defne neden tedirgin? Beklenmedik bir misafir tüm dengeleri yerinden oynatıyor. Ömer'i dehşete düşüren bu büyük olay ne?