Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk yeni bölümde ayrılık kararı alan ve yüzükleri atan Ömer ve Defne'nin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.
Magazin 12 Haziran 2016 - 15:47

Star TV’nin her bölümü soluksuz takip edilen ve cuma günleri reytinglerin zirvesine oturan dizisi Kiralık Aşk’ın 51. bölü fragmanı yayınlanmadı. Kiralık Aşk geçen bölümde Defne’nin yaptığı sürprizle dedesiyle karşı karşıya gelen Ömer, evlilikten vazgeçip, alıp başını gitmişti. Tekrar eve döndüğünde ise evde Defne’yi gören Ömer, Defne ile ayrılık kararı almış ve yüzüğü çıkarmıştı. Bu gelişmelerin ardından Kiralık Aşk yeni bölümde izleyiciler Ömer ve Defne’nin nasıl bir yol izleyeceklerini merak ediyor. Defne ile Ömer barışacak mı yoksa bu sefer gerçekten bitti mi?

Kiralık Aşk 51. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

KİRALIK AŞK 51. BÖLÜM FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

DEFNE VE ÖMER CEPHESİNDE İŞLER KIZIŞIYOR!

Ömer dedesiyle karşı karşıya. Şimdi ne olacak? Her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer'in büyük tepkisi ne? Defne deli divane, her yerde Ömer'i arıyor. Peki Ömer nerede?

Sinan'ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin'le keskin bir virajın eşiğindeler.
Defne ise Ömer'in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer'le yüz yüze geliyor. Peki Ömer Defne'yi affedecek mi?