Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 51. bölüm 2. fragmanı izle: Aile sırrını Ömer öğreniyor
Kiralık Aşk 51. bölüm 2. fragmanı izle: Aile sırrını Ömer öğreniyor
Kiralık Aşk 52. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer duyuduğu sır ile sarsılırken Defne ise ayrılığın acısıyla şehir değişikliği yapmak istiyor.
Magazin 16 Haziran 2016 - 14:45

Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk’ın 51. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ayrılık acısı bir tarafa Sadri Bey’in açıkladığı aile sırrı ile darmadağın oluyor. Defne ayrılığın ardından Manisa’ya yerleşmeye karar veriyor.

KİRALIK AŞK 51. BÖLÜM 1. FRAGMANI

AYRILIK ACISI

Kiralık Aşk son bölümde söz yüzüklerini atan Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa'ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor ama güzel kadın ısrarcı.

KİRALIK AŞK 51. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SADRİ BEY HER ŞEYİ AÇIKLADI

Neriman, Sadri Usta'ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer'e her şeyi açıklamasını istiyor. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer'i karşısına alıp aile sırrını açıklıyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Kiralık Aşk 51. bölümü ile 17 Haziran Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Son güncelleme: 18:21 - 16.06.2016